O nas

Firma ADIMEX to jeden z wiodących regionalnych dystrybutorów okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałemu wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań jesteśmy ekspertem w dziedzinie stolarki otworowej.

Nieruchomości

Nieruchomości

Kupimy każdy dom i mieszkanie do remontu lub wykończenia z problemami budowlanymi, prawnymi czy finansowymi.
Export

Export

W latach 2009 - 2015 działaliśmy na terenie południowo wschodniej Polski. Od 2016r. systematycznie poszerzamy zasięg naszej działalności i w chwili obecnej eksportujemy nasze towary do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Szwecji, Irlandii i Anglii. Zapraszamy do współpracy firmy jak i klientów indywidualnych z terenów całej Europy. Organizujemy załadunek i transport. Poszukujemy odbiorców na rynki wschodnie, szczególnie na Ukrainę.
Najszersza i najtańsza oferta okien w regionie

Najszersza i najtańsza oferta okien w regionie

Systematycznie zwiększamy swoją sprzedaż równocześnie rozszerzając wachlarz produktowy. Klienci mogą odnaleźć w naszej ofercie: okna PCV, okna drewniane i aluminiowe, drzwi PCV, drzwi drewniane i aluminiowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, nawiewniki okienne, okiennice, bramy garażowe i wiele innych produktów najwyższej jakości. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo oraz sprawdzone usługi montażowe. Na oferowane produkty udzielamy wieloletniej gwarancji, która jest adekwatna do jakości i walorów technicznych oferowanych produktów. Gwarantujemy najniższą relację pomiędzy ceną a jakością.
Najwyższe standardy obsługi

Najwyższe standardy obsługi

W centrum naszego zainteresowania jest zawsze klient, dlatego wyprzedzamy jego potrzeby oferując mu konkretne rozwiązania. Naszą ambicją jest dopasowanie dla klienta takiego produktu, który wzbudzi w nim zadowolenie oraz satysfakcję z zakupu oraz przyczyni się do szerzenia pozytywnej opinii o naszej firmie. Posiadamy kilka ekip montażowych dzięki czemu w razie potrzeby możemy sprawnie obsłużyć większe inwestycje. Każda ekipa posiada doświadczenie nie tylko z zakresu stolarki otworowej ale ogólnobudowlanej.
Gwarancja najlepszego produktu

Gwarancja najlepszego produktu

Jako jedyni w regionie posiadamy wyłączność na udzielanie 10-letniej gwarancji dla systemów KBE, Salamander i Veka. 10-letnia gwarancja obejmuje również pakiety szybowe co należy do rzadkości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

adimex kraśnik

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 10.00-16.00
Wtorek - 10.00-16.00
Środa - 10.00-16.00
Czwartek - 10.00-16.00
Piątek - 10.00-16.00
Sobota - 10.00-13.00
Niedziela - Zamknięte

 

Licznik odwiedzin

100577

okna pcv kraśnik

drzwi kraśnik

rolety kraśnik

bramy kraśnik

Copyright ©AdimexProjekt i wykonanie  okna pcv kraśnik WGB-Group

Polish English French German Russian Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.